Však to, že si neuvedomuješ, za čím si plne stojíš:
trebárs za tým, že napíšeš "ako sa všetci nechali manipulovať" a pritom v mojom prípade to bolo tak, že som si vypočul odporúčania odborníkov, porovnal ich s odporúčaniami "odborníkov" z alternatívy (to je šok, čo? Predstav si, aj mnohí priaznivci mejnstrýmu čítajú alternatívu predtým, než tie bludy odmietnu!) a potom som sa rozhodol DOBROVOĽNE. Chápeš, rozumieš tomu, že mi klameš v tom, že som sa nechal manipulovať, pričom ja sám presne viem, ako som sa rozhodoval?
Rozumieš tomu, že mi tvrdíš, že som sedel vystrašený doma a nechodil do práce, hoci viem, že to je sprostosť, keďže som normálne chodil každý deň do roboty tak, ako pred pandémiou?
Rozumieš tomu, že mi tvrdíš, že som robil niečo iné, než čo som v skutočnosti robil, a že som si v skutočnosti myslel niečo iné, než mi ty tvrdíš, že som si myslel?
Rozumieš tomu, že tu sú tie tvoje klamstvá, že toto je ich obsah? (Nehovoriac už o faktoch.)


