Mňa skôr prekvapila tvoja vehemencia, s ktorou sa snažíš vyvracať nálezy ústavného súdu bez toho, aby si svoje námietky bola schopná argumentačne podložiť. Argumentami právnymi, nie lyrickými.
Ako právnička tu v diskusii nereaguješ na podivné argumenty diskutérov typu "podľa teba ten kto je zbavený svojprávnosti nemá pravo na život?" ako právnik, ale ideologicky odpovedáš, že "Ktovie kam to moze dospiet s tou MAID (Medically assistance in dying)" napriek tomu, že musíš vedieť, že zbavenie spôsobilosti na právne úkony sa nemôže týkať základných ľudských práv, ktorým je aj "právo na život", vzťahujúce sa na každého živo narodeného človeka bez ohľadu na jeho schopnosti.
Taktiež ma prekvapila tvoja veta, o tom, že "Nenarodene dieta ma napr. pravo dedit (a nielen na Slovensku). A ma spustu dalsich prav", na čo som ja reagoval jednoduchou otázkou "Môže teda tehotná žena uplatniť dedičské právo pre svoje ešte nenarodené dieťa ako jeho zákonný zástupca?", na ktorú si doposiaľ neodpovedala.


