Nebol zvolený, zostal pod čiarou dosť hlbokým prepadom oproti minulým voľbám. Však si vezmi už len to, že roky bloguje proti Socialistom a teraz išiel do volieb za Druckerovu Dobrú voľbu, v očiach mnohých voličov už len tento fakt nepríjemne zaváži.
Čo sa týka blogovania: to je v pohode, skôr som mal na mysli formu. Najprv dourážal socialistov, potom provaxerov, potom príslušníkov náboženskej menšiny a pritom mnohí z Dúbravčanov majú príbuzných socialistov, chodia k lekárovi zo Sýrie, o zaočkovaní nehovoriac, atď. atp.. A potom je tu ten jeho prístup k dianiu v mestskej časti: keď mu vadí, že mu stavajú bytovku pod oknom, tak vyzýva ľudí, aby boli za zelené plochy, keď mu vadí hurhaj pod oknom, tak rieši miestny jarmok a keď mu vadia psie exkrementy, tak uvažuje o dani za psa odvodenej od veľkosti zvieraťa, akoby malý pes nemohol vypučiť veľké.
Najradšej by bol, ak by mal vyčlenenú extra rubriku v dúbravských novinách. ...no čo s takým človekom?


