... bodaj by si sa čudovala, keď obhajuje tvojich ... to, že napísal hlúposti, ti nevadí ... to o niečom svedčí
ale som sa potešil, aké reakcie som tu našiel na môj príspevok ... :-D
... bodaj by si sa čudovala, keď obhajuje tvojich ... to, že napísal hlúposti, ti nevadí ... to o niečom svedčí
ale som sa potešil, aké reakcie som tu našiel na môj príspevok ... :-D
Zázraky sa dejú ... držím palce, nech sa im darí aj v skupinovej fáze
Ondriáš, Ondriáš ... ktorý blbec ti dal titul a ešte k tomu DrSc??? ...predpokladám, že si ich dostal už pred revolúciou
Medzinárodné súdy nesúdia nikoho za zločiny komunizmu, tak žiadne neboli?
A ten vtip o odstavení komunistov od moci v roku 1989, ten ma dobre rozosmial :-)
čo robíte z takej prkotiny aféru ... piati ľudia plus nejakí kamoši z úradu práce, sociálnych vecí a rodiny sa budú deliť o 160 tácov .... každému sa ušlo pár drobných .... a vy im tu závidíte .... a dokonca ich chcete zatvoriť ... hyeny :-)
v podstate súhlasím, len by bolo ešte dobre zverejniť podmienky súťaže, aspoň ja som ich nikde nevidel zverejnené ...
ak sú tam podmienky, že tá budova má byť v okruhu x-metrov od centra, koaludácia má byť najviac 4 roky stará, má tam byť 50 miest na parkovanie a pod ..... a ak v lokalite, ktorá vyhovuje podmienkam súťaže je jediná taká budova, tak je jasné, koľko ponúk môže prísť
Mars, ale aj ostaní reagujúci modráčikovia, prečo kydáte na svojích "demokratov"?
nemôže byť "mars a ostatní modráčikovia, lebo ja nie som som modráčik" ... ani keď to zopakuješ tisíckrát, tak to nebude pravda :-)
daj link, daj link .... iné nevieš? .... neviem link, nájdi si ... to je tvoj problém, čo nevieš vygoogliť, to pre teba neexistuje ... :-))))))))))
ukáž mi, kde som napísal "povaľači" a ja uznám, že si tu najmúdrejší ... ak to neukážeš, tak si najhlúpejší :-))
len tak na okraj, Havel je pre mňa krčmový povalač a zločinec
Na sympoziu v Spanielsku v roku 1982 profesor Henry Smith predstavil svoju pracu Hitler - red thief v ktorom pojednava o tom ze Hitler zlikvidovanim socialistov v Nemecku zlikvidoval konkurenciu a ukradol pre seba proletariat a pomocou neho sa dostal k moci. Odvolaval sa aj na tezy profesora Franciniho. Kto ma za sebou davy ten ma moc. V tomto nazore ho podporil aj Hans Weber nemec zijuci v USA a zopar dalsich. Vacsina pritomnych s nimi nesuhlasila. Ja osobne ked mam Hitlera niekde zaradit tak ho radim ku krajnej pravici.
Bez fotky necas
661372 28.07.2011
08:45
nespočetne krát? ... a že vyťahuješ dookola jeden prípad a aj ten si nepochopil ...
ale pochopiš .... už len 4 mesiace a 1 deň :-))))))))
Kto tento paškvil prečítal do konca? Ja som to v tretine vzdal, lebo to nebolo ani múdre, ani vtipné ... nudil som sa
Matoviča nemajú radi opozičníci ani koaličníci, lebo im vyhadzuje na oči všetky prešľapy ... treba viac takých Matovičov do parlamentu a možno sa dočkáme zmeny k lepšiemu
K tomu bude treba ešte múdrejších voličov, ktorí nebudú politikom tolerovať svinstvá len preto, že sú z ich košiara
dúfam, že ste takto protestovali aj vo volebnom období 1998 - 2002, keď bol v parlamente Smer, ktorý tiež neprešiel voľbami :-)
a je to vonku .... krčmové reči .. pivní hrdinovia ... 6. cenová skupina ... toho sa drž :-)
konečne rozumný názor .... nemusíme sa hrnúť do všetkého prví ... ako sa hovorí - niektoré problémy môžeme vyriešiť tak, že na ne zabudneme ... alebo ich aspoň odložíme :-)
ak média uviedli pravdivé informácie, tak Zemkovej sa podarilo zastaviť zadlžovanie "rozhlasotelevízie" ... to je na začiatok dosť
Dobré otázky ... na toto autor nemyslel .... mať euro za 50 Sk a liter benzínu za 70 Sk
všetko ma svoje výhody aj nevýhody
ešte napíš, načo je nám samostatné Slovensko, keď aj tak nie je schopné samostatne existovať
my sme odsúdení sa spoluprácu so zahraničím a bola obrovská chyba, ze sa Ceskoslovensko rozpadlo ... stálo to obrovské peniaze, ktoré sa dali použiť rozumnejšie
čo to porovnávaš? .... my sme vtedy boli s Rusmi v takom vzťahu, ako napr. USA s NSR ... počul si, že by amíci bombardovali NSR?
Na sympoziu v Spanielsku v roku 1982 profesor Henry Smith predstavil svoju pracu Hitler - red thief v ktorom pojednava o tom ze Hitler zlikvidovanim socialistov v Nemecku zlikvidoval konkurenciu a ukradol pre seba proletariat a pomocou neho sa dostal k moci. Odvolaval sa aj na tezy profesora Franciniho. Kto ma za sebou davy ten ma moc. V tomto nazore ho podporil aj Hans Weber nemec zijuci v USA a zopar dalsich. Vacsina pritomnych s nimi nesuhlasila. Ja osobne ked mam Hitlera niekde zaradit tak ho radim ku krajnej pravici.
Bez fotky necas
661372 28.07.2011
08:45
vidím, že na tej psychiatrii si ešte dlho pobudneš :-)))))))))
nenapísal som, že sa mal LEN sťažovať .... nemáš pravdu, aj keď ťa roztrhne od zlosti ... a keď budeš agresívny, zase ťa ošetrovateľ pripúta ... :-)))))))))))))))
no a zase sa ma doma pýtajú, prečo sa tak usmievam .... či si nepíšem s nejakou frajerkou ... :-))))))
Odporúčame