Toto nie je pozdrav čitateľom, ale útok blogerky na nick magnuso1975.
Ja len, že blogerka priamo porušuje podmienky používania osobného blogu v časti 4.5 kde je "Za porušenie podmienok používania osobného blogu, ktorý bude mať za následok zrušenie osobného blogu, sa považuje najmä:.... zverejňovanie textov, ktoré sú odkazmi iným blogerom, ktoré sú úvahami o nich, o kvalite ich článkov; zverejňovanie textov, ktoré komentujú diskusie pod článkami "


