Vážený pán XY!
Tu o to nejde, mohla diskutovať pod tým, čo som písal v diskusii pod minulým blogom.na to diskusie sú. Neurobila to.Ale napísala priamo blog venovaný iba mne, je to iba utok na mňa, blogerka priamo porušuje podmienky používania osobného blogu v časti 4.5 kde je
"Za porušenie podmienok používania osobného blogu, ktorý bude mať za následok zrušenie osobného blogu, sa považuje najmä:.... zverejňovanie textov, ktoré sú odkazmi iným blogerom, ktoré sú úvahami o nich, o kvalite ich článkov; zverejňovanie textov, ktoré komentujú diskusie pod článkami "
https://blog.pravda.sk/podmienky-pouzivania-…