Zlaté časy socializmu? Poďme zažalovať Západ!
Všímam si, ako ľudia vnímajú západ teraz a kde chcú isť, ak by sa im tu nepačilo - stale je to vo vysokej prevahe západ. A to napriek genderu, napriek eko fanatizmu a napriek tendenciam, ktoré pribudli od 70 tych rokov.
Ako tu už zaznelo, nemôžeš porovnať ako by to vnímali ĺudia zo 70 tych rokov, zmenila sa vo veĺkom technologia, paradigmy, vzťahy , demografia - možno viac ako za staročia predtým.Netušíme, ako by reagovali, bol ty to pre nich najskôr kultúrny šok asi ako keď našli izolovanú malú spoločnosť na Sibíri, ktora izolovanie pretrvala staročia od pogromov v 17 -18 storočí ,než ju nahodou objavili v terajšej dobe. Vieš čo sin najviac cenili ? Igelit. A prečo ?