"Žiadny čas nám nevráti Reevu späť. My sme tí, ktorí si odpykávame doživotný trest"
V podstate áno...
"Žiadny čas nám nevráti Reevu späť. My sme tí, ktorí si odpykávame doživotný trest"
V podstate áno...
A ty si dokázal pochopiť, že napr Virapen klame ? :)
Stačí pozrieť Quoru
"Why did the moon rock given to the Dutch Prime Minister by Apollo 11 astronauts Neil Armstrong and Buzz Aldrin in 1969 turn out to be a fake?
Originally Answered: Why did the moon rock given to the Dutch Prime Minister by Apollo 11 astronauts Neil Armstrong and Buzz Aldrin in 1969 turned out to be a fake?
NASA never gave out full moon rocks such as the one you are referring to. They did give out plexiglass encased slivers of lunar material to most nations and a number of world leaders.
The piece of petrified wood in question was simply in the personal belongings of a Dutch diplomat and was found along with a NASA card after his death. His family simply assumed the two items were related and alerted the media. They were not, in fact, related at all. The Dutch media never did the proper research to determine the origin of the petrified wood. Had they done even cursory research, they would have found that NASA never gave out un-encased specimens. Never."
Klimatická kríza má riešenie a nespočíva v znížení konzumu.
Praveže riešením bude zvýšenie konzumu
"Prihláste sa na vrátnice televízie v Záhorskej B."
Má jednu, ešteže si to pochopil :)
Nemôžeš vedieť, či sa nezmení , nie si Boh, jedine ak po napísaní toho príspevku je jeho autor už mrtvy. Je ?
No vidiš...
Aké špehovanie, keď v tom linku sám vystupujem ? Pochopila si, čo vlastne rubbeler chcel a prečo mu zaležalo, aby sa Brehy posunul ? A to isté platí o Devane a o tebe.
Devana, želam Ti, aby si sa posunula ďalej a nezaoberala sa stále "zlom" lebo ho vidíš aj tam, kde nie je a zacyklila si sa v tom. V minulom roku tu bola pri jednej debate ojedinelá (z hľadiska ideí) zrážka dvoch nickov, kde sa jeden pokúsil tiež poukázať na zacyklenie toho druhého myslím tým tým Rubbeller vs Brehy1
" Budeme iba dalej na opacnych barikadach v nazoroch...v hraniciach pravidiel debat:-)"
Nie vždy sme na opačných barikadach v nazoroch , tu si bol na mojej strane a dal si to najavo :)
V tom linku si mal odpoveď, dal ju Filip Razga . Alebo aj Louis Pasteur "Veda nemá vlasti, ale vedec vlasť má"
Tiež ti želám všetko dobré do nového roka. Nie som tak úplne na tvojej strane, že to dôležité a zásadné sa deje v realite, lebo tá realita je často silne ovplyvená virtualnym svetom. Čo nie je zďaleka len web, ale aj ideologie, náboženstvá ..
Ale no tak
https://blog.sme.sk/ctiradklimcik/veda-a-tec…
Alebo si pozri knihu "O čase" Carlo Rovelli vyšla aj u nas. Carlo Rovelli je fyzik , vedúci vyskumnej skupiny v oblasti kvantovej gravitacie na tej istej Francúzskej univerzite, kde je aj Ctirad klimčík
No a Ctirad pracoval aj s ľudmi ako Stephen Hawking alebo Roger Penrose.
"O niektorých, ako o zemetrasení v Číne, sa dozvieš, že zahynulo 100 ľudí, hoci sa zrútilo viac ako 150 tisíc budov. "
Klamstvo. Zrútilo sa viac ako 150 tisíc budov ? Nie. Takže ?
Ako vidíš, tak nie...predajne Malina sú väčšinou otvorené...
"Dnes viem, že debilom by to ku korekcii nepomohlo – a tak im už len prajem, aby sa radšej ráno nezobudili, svet o nič nepríde."
Teda im praješ smrť.
Odporúčame