Raz za rok je stále? Ty máš čo robiť, keď stále šíriš nenávisť?
Raz za rok je stále? Ty máš čo robiť, keď stále šíriš nenávisť?
Slovenskú zástavu ste vy zneužívali na protestoch "dezolátov" , ako vás správne nazvala jedna tv. Po proteste zástavy rozhádzané po zemi, pokrčené, špinavé... To fakt ty dedič (cenisan) ideš moralizovať? A tie nacistické naratívy, že niekto podľa teba je horší Slovák ako ty, sú choré.
A teraz daj ty hrdina, čo spravíš? Tvrdíš, že to nebudeš tolerovať, takže čo s tým?
Fico nikdy nerobil sudcu. Na Ústavnom súde SR nemá čo robiť. To fakt bez neho neviete existovať?
Ako napríklad Putin a Medvedev.
Takže nie. Tak neplač.
A ty chceš aby Medvedev splnil sľub a Rusi použili jadrovú zbraň proti Európe?
Bavíme sa o vyhrážaní sa jadrovými zbraňami, zrovnaním so zemou atď. Si opäť mimo.
A ty zverolekára.
Rusi a ich slovenskí prisluhovači.
Syr s hroznom.
Škoda, že nikdy nemáš nič k veci. Si len sprostý provokatér a trol.
To tvrdíš ty, ergo si slaboduchý.
Klameš. U teba klasika.
Vy ste sa začali prví vyhrážať, pozri si vyjadrenia Medvedeva. Dokonca ste aj reálnu vojnu začali na Ukrajine.
A preto tu už roky proruskí troli vyplakávate.
A že Rusi bombardujú Ukrajinu ti tiež vadí?
Keď Rusi okupujú časť Ukrajiny je načase, aby Ukrajina okupovala časť Ruska - Ksliningrad.
O tri roky obsadia Donecko? Už viac ako tri roky prešli. A to ste chceli za tri dní obsadiť celú Ukrajinu.
Ďakujem, že si potvrdil moje slová.
A keď on tuposti iných píšeš ty, ktorý dá "tupí" v jednotnom čísle "í", tak to je paradox.
Odporúčame