Klameš.
Je fajn, že si Rusov doposiaľ nazýval teroristi.
Dedič. Čo poupratujú? Založia koncentračné tábory a internujú tam opozičných politikov a ich voličov? Alebo ako to "myslíš"?
A nezabúdaj. Orbán končí o necelý rok, Fico o dva.
Takí ako on sú cieľovou skupinou Ficových výrokov. Nekriticky mu to zožerú.
Ten svet existuje.
Čo to sem pletieš? Keď chceš diskutuje, keď nie, prestaň tu spamovať diskusiu.
Ste chorý človek. Veď ide "len" o zabratie územia. To kde sme? A stojí to státisíce životov, ale to je pre vás nič.
Bloger, ktorý podporuje ruskú agresiu zároveň vykrikuje nie vojne. A jednoduchí proruskí troli mu to pluskujú. No čo už. Že by boli všetci schizofrenici?
Čo je to fronta?
Isto, aj Muhamad Ali bol Rus.
Čo si tam robil?
Keď môže byť psychicky chorý Fico predseda vlády.
Dedič je taký smerácky Goebbels. Tak ho treba aj brať.
Liberáli nenávidia Putina, lebo vedie vojnu. Nie Rusov ako takých.
A čo tak o polovicu znížiť platy členom vlády, poslancom, ich asistentom, štátnym tajomníkom, alebo znížiť alebo zrušiť príspevky všetkým politickým stranám?
Odporúčame