Zasa si naletel Ficovi?
Zasa si naletel Ficovi?
Tvoje videnie sveta.
Ideš stihoman.
Sa dohodnite Ficiny.
Nevieš vecne diskutovať?
To máš odkiaľ?
My sme vedeli, že to, čo robí Fico je kontraproduktívne už dávno. Fico na to došiel až včera. Vy ostatní smeráci, až keď to povedal (opäť len opakujete po šéfovi). Voličom Smeru to nedôjde nikdy.
Otázne je, či má byť na čele štátu Fico, ktorý nevie včas posúdiť, čo je pre Slovensko kontraproduktívne.
Normálna ficina?
Áno doposiaľ robil hanbu, teraz sa po.ral.
Ale čo vy Ficiny. Doteraz vám vadili tí, ktorí boli za sankcie, u Fica vám to zrazu nevadí.
"chváli", "s koláča"... Si vôbec Slovák?
Všetci ostatní súhlasili. O akej časti točíš ficina?
Vďaka Marcinkovej.
3,1 + 0,3 + 9 = 20? V ktorom vesmíre?
Zasa si Ficovi naletel?
Prečo si v minulosti všetci vybavili modré knižky?
Veď ty chceš, aby vojna na Ukrajine pokračovala.
Tak prečo si v minulosti všetci vybavili modré knižky? My sme absolvovali dva roky zvs s nepotreboval som si z toho robiť reklamu.
Ty si v českej vláde?
Ty ani nevieš kto vládne. Koalícia, nie opozícia. Zrovnaj si to v hlave.
Odporúčame