Povedal klamár z Budkoviec.
Povedal klamár z Budkoviec.
Tak zverejnite, kto vás financuje s prečo šírite ruskú propagandu.
A preto sa slovenská polícia českej ospravedlnila. Trochu logiky do tých blogov, nie len útočiť primitívne na Čechov.
Veď má pravdu, skús byť vecný.
Vraj minulé vedenia a pritom to zrušili za Šimkovičovej. To nevymyslíš.
Klameš. Že si sám seba nazval tupcom má niečo do seba.
Nie, Rusi žijúci na Ukrajine financovaní z Ruska.
S proruskými zapredancami sa inak nedá.
Gašpar je ruský dobytok tak, ako ty. Ten chlap zhnije v base aj s Bombicom, ktorého dali zavrieť.
Českým vyšetrovateľom.
Klamal. Vyšetrovanie ohrozil on, keď sa chválil. Tomuto dementovi z východu stále veríte?
Áno, Gašpar klamal.
Že sa naši policajti najskôr ospravedlnili a potom to stiahli je fakt ty ruská hnida.
Opäť si bez argumentov ty ruská hnida?
Neschopný šutaj, keby si aspoň hubu držal. Prečo zatajuješ Slovensku, že za vyhrážkami našim školám je Kremeľ?
BIS to vyšetrila, na asi si pripísali zásluhy. Priznali to aj policajti na svojej fcb stránke. Na príkaz Šutaja to stiahli. Je jasné, že našu vládu a SIS riadi Kremeľ.
Opäť nič k obsahu blogu. U teba klasika. Že by si bol hejter z povolania?
No veď zaútočte kreténi ruskí.
Jesť možno všetko, v rozumnej miere.
Odporúčame