Kde?
Mne je hlavne ľúto žien-matiek a mužov-otcov, ktorí musia makať v nepretržitých prevádzkach, kde by to podľa mňa nebolo nutné, napríklad v automobilkách.
Na to musí byť chytrá hlava, minimálne Holjenčíkova.
Veď tie reči mu majú prihrať ďalších voličov... aj Fico takto začínal.
A čo Kysuca? Tu je tiež už dlhé desiatky rokov vyčlenený koridor pre plavebný kanál :-/
Ako kde, ja som išiel dnes ráno z KNM do ZA za hustého sneženia po odhrnutej a posolenej ceste, dva pluhy som stretol cestou, takže pohoda.
Podľa mojich skúseností to nie je vždy tak, už som videl pištoľ s tenkou rúrkou na stojane s naftou.
Mimochodom, veľmi by ma zaujímali myšlienkové pochody experta, ktorý zvolí označenie B ako diesel a E ako benzín ;-)
Článok ale nie je o reklamách, ľudskoprávna aktivistka kritizuje ťažké pracovné podmienky zamestnancov.
Pred pár rokmi na Štedrý deň bežalo v ktorejsi TV každú chvíľu "Štedrý deň bez reklám vám prináša Lidl" ;-)
Mňa včera v ktorejsi TV pobavilo, že vraj bude vietor s rýchlosťou až 90-110 metrov za sekundu ;-)
A nemohli by tí piloti vo "voľnom čase" lietať pre nejaké aerolinky?
Odporúčame