A ja som si myslel, že pri zavádzaní stravovacích bezhotovostných kariet gastrofirmy zabezpečia, aby sa nimi nedalo platiť nič iné, technicky to nemôže byť problém, treba to len naprogramovať. Takto mi naozaj tie peniaze môžu poslať na bežný účet a nemusím nosiť ďalšiu kartu.


