Vážený administrátor, ak ste mi vymazali môj príspevok preto, že som upozornil na Ficove grimasy, tak to zopakujem!
Dr. Fico by sa mal zbaviť svojich povýšeneckých grimás ! Totiž, ono to o niečom svedčí! Ani on nie je BOH !!!
A dodám, všetci chceme mier! A nie len ľudia na námestí za účasti súdruha Fica !!
A Fico nie je predstaviteľ objektivity !! A nehovorím už o absolútnej !!!

