Blaha bol pozvaný ??? Rozdielne názory sa neobjavujú vo všetkých našich TV ?????
Blaha bol pozvaný ??? Rozdielne názory sa neobjavujú vo všetkých našich TV ?????
A obaja páni (Chmelár a aj Danko, včetne Banáša) ak chcú vytvárať nárazové pásmo, musia s tým súhlasiť obe zúčastnené strany !!!! Okrem toho, to pásmo by malo kopírovať pôvodnú hranicu medzi RF a UA a to novo vzniknuté pásmo by sa malo skladať z dvoch rovnakých častí, nachádzajúcich sa na území oboch krajín !!!
To aby to bolo objektívne a spravodlivé, či demokratické a slobodné !!!!!!!!!!!!!!!!!
Oni patria do skupiny ľudí, čo rozdávajú cudzie územie !!
Vyššie som sa na adresu moderátora vyjadril !
Ja napríklad s nimi plne súhlasím. A oni boli spolu s tou UA, to najlepšie v tom momente v tej relácii !! Modrátor za to predsa nemôže, kto tam príde !!!
Som neochvejne presvedčený, že vy ste ho predbehli vo všetkých smeroch !
Moderátor na vine rozhodne nie je !
Na toho vinu nezhadzujte ! To teda nie !
Na takú debatu je nutné pozvať ľudí, čo nie sú presvedčení o svoje dokonalej a neochvejnej PRAVDE !!!
Danko a Chmelár to určite nie sú ! Tvrdiť to môžu. Nie však presadzovať za každú cenu !!!!
Ľudia predsa môžu mať rôzne názory ?!!
Súdruhovia! Namiesto politiky, dajte sa na toto :https://www.youtube.com/watch?v=vL6jlsxMkso
Jedine Fico a súčasná opozícia !!!!!
Dr. Fico by mal poslať p. Sulíkovi ďakovný list. Bez zásahu p. Sulíka nemá Dr. Fico pádny argument.
A dobrá rada? Treba vytvoriť väčšinu ! Tá vraj môže všetko ???!!!!!
BUDE ! Dúfam, že prípadná nová opozícia bude sledovať každý krok prípadnej novej Ficovej vlády !!! A nedá mu chvíľu pokoja !
Kery je z Republiky ? Neboli tam štyria a každý z inej partaje ??????????
Ego te absolvo a peccatis tuis, in nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti.
Práve toto:https://sk.wikipedia.org/wiki/Terorizmus venujem špeciálne pre SMER a pre súdruha Kéryho !!!!
Prečítať si môžu všetci !
Uverejňujem na margo debaty v Politike na TA3 !!
A ešte dodávam pre s. Kéryho. Tak jemu vadí, že UA chce ísť do EU a NATO !!! A že TURECKO je v NATO jemu a RF nevadí ??????????
Pán Krajniak je šibal ! Jeho rovnosť neplatí pri privatizácii, pri materskej a daňových úľavách ?! A zabudol som na niečo ?
Rozhádaná spoločnosť teraz a potom tiež !
Ako bolo na počiatku tak je i dnes a až na veky vekov !!
Vláda má moc! Rozhodne.
My si môžeme iba želať !!
A pán Krajniak ? Kto šetrí, má za tri ! On veľmi dobre vie kde má ušetriť !!! Solventnejší to rozhodne nie sú !
Súdruh pán Krajniak, teraz som ale nehovoril o dôchodcoch s vyššími dôchodkami .
Za socíka si držal krok a hubu !!! A ak nie ?!!
malo byť ... známy...
Celý Smer a aj ty si známi tým, že zvierače máte vyvinuté DOKONALE !!
Nemáš pravdu. Ona moderuje iba "svoju" reláciu do ktorej boli pozvaní politici !!!!! A tí mútia situáciu v spoločnosti ! Takže tvoje tvrdenie nie je správne!
Do relácie sa politici pozývajú. Partaj zodpovedá za to, koho nominuje ako náhradníka .
NAKA je ŠTB ?
Odporúčame