A menovite koho? Dôkaz jest ?
A menovite koho? Dôkaz jest ?
Chceš ukameňovať ??
Je Dr. Fico právnik? Vraj špičkový ?! Prečo nezažaluje TV ?
Miesto lovenia hlasov voličov ? Tých čo mu naletia na jeho maniere ?!!
Frantíku! Zasa kecáš! Kedy sa stala prezidentkou p. Čaputová ?A kedy boli najväčšie ataky na Dr. Fica ?
Zisti si to !
A až potom rozprávaj.
Netreba sa vyhrážať nikomu !!!! Či?
Ja som sa slušne pýtal ! Vy ste objektívny?
Prečo hneď útočíte ???!!
Ako si predstavujete vyváženosť? To jedno slovo od Fica,druhé od Blahu, tretie od Hegera a tak dookola ??
Ukrajina je jediná, ktorá nesmierne túži po pokoji a veľmi, veľmi chce mier !! Určite viac ako Dr. Fico, Kéry, Smer a ktokoľvek v SR, ČR a vôbec, kdekoľvek na svete !!
Tak žiadam všetkých kecálkov, prestante už tliachať o mieri ! Veď vy nevidíte, že to nepomáha ?!!
To majú Ukrajinci zložiť zbrane ??!!!
NIKDY !
To sa nesmie stať ! RUS JE ZABIJÁK !!! A tak to zostane! Na veky !!!
Vymletý si jednoznačne ty! zisti si to presne !!
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/78847-u-ko…
a až následne sa voči nemu pokračovalo . Táral a dostal čo si zaslúžil.
Z čiej vlády sa to stalo ? V ktorom roku to bolo ??
Miesto teba som určite nehovoril !!
Podporujeme obe dámy ! A punktum !
Nemôžem a nebudem súhlasiť. Pravda Fica predsa nie je večná a ani pravdivá. On to iba tak chce! On to tak vidí?! Ale jeho by mali zaujímať názory a želania všetkých ľudí ?! Alebo nie ? On je Bohom ?! Ako povie, tak bude ?!!
Také som veru nevidel a ani som o to nepočul !
Banáš tam síce bol v roku 2014, no nebol tam po revolúcii v Rusku! Neboj tam ani v rokoch 1920-1939 a ani v povojnových rokoch za Stalina a aj neskôr !!! Takže, všetci by si mali krotiť vášne !!! Pravda je ukrytá práve tam !
A vôbec, celá prevda je yapísaná na večné veky v histórii RUSKA a ZSSR ! Tam treba hľadať príčiny !!!!!
Nemysleli ste náhodou slopák z povolania ? A na tankoch pôjde na výsluch ?
Nuž, dokázať sa to nedá ! Ale, zámer to mohol byť ?! Ale, NAKA to riešiť nebude. A do do duší Smerákov nevidíme .
Už baťko Mečiar značkoval novinárov!! Jeho verný ctiteľ v tom usilovne pokračoval ! Takže, súdruženkovia, pomlčte !
Však ich tuná prezentujete stále ! A vašich oponentov označujete ako to len VY VIETE !!!!
Odporúčame