On sa stihol poobjímať s miestnou ľudáckou utajenou odnožou Slovenského štátu !
To nezmeníš! To je proste tak !
On sa stihol poobjímať s miestnou ľudáckou utajenou odnožou Slovenského štátu !
To nezmeníš! To je proste tak !
Nešťastím pravice je, že sa nevedia spojiť a nevedie vytvoriť stálu voličskú základňu akú má Smer, prípadne Hlas, či KDH,SNS ?!!
To prináša Smeru určitú výhodu ! Obzvlášť, keď Dr. Fico začína nosiť hnedé obleky a hnedé kravaty !!!
Čumáčik, drobček, pokiaľ viem v tých firmách boli podstatne vyššie mzdy než v socialistických n.p. !
To je tvoj hluboký omyl !!!
A bol v gulagu nejaký plat - mzda ? Pokiaľ viem, odmenou tam bola smrť ???!!!
Áno! Fico sa cca tri roky vyvážal na opancierovanom Mercedese XYZ !!!!!
Vami spomenutá svätá trojica mala vyššiu úroveň jedine v hlasnosti svojich prejavov a určite mali neochvejnú vieru v seba a svojej pravdy !!!
A či mali aj pravdu ? Vec názoru a diskusie !
Logika vraví: Napadnutý sa musí brániť ! Okoloidúci mu musí (mal by) pomôcť a pomáhať! Hoci je slabší ?!!!!!
Tak, zatiaľ si ešte väčšiu hlúposť nenapísal. Dnes sa ti podarilo ustanoviť osobný rekord!
Kde všade boli gulagy ?
škovránok, len si spievaj ! Ja to nikomu nezakazujem !
Ja na nej chybu nevidím !
Podráždim však teba! Na práci Smeru nedostatky registrujem !
Prečítali ste si môj príspevok ? Zakazujem niekomu myslieť si opak ?
Netreba sa nechať znechutiť ! A vydržať !!! Slušný človek sa určite nevyhráža !!! Lumpa si polícia nájde. Aspoň dúfam.
Myslím, že pani autorka sa obáva úplne zbytočne ! Úplne zbytočne. Skutočne. Som o tom presvedčený.
Totiž, ak sa niekto teraz už v RF rozhodne dnes, či niekedy v budúcnosti, RF nás jednoducho napadne !!! A dôvod agresie ? RF si dôvod na 1 200 000 % nájde !! A to je realita . História je našou učiteľkou ??? Nie ?
Dostál a Osuský ? To lepšie, čo je teraz v parlamente !
A že to nepasuje pani autorke ? Mne je to úplne jasné !
Pane! Čo ste pojedli ?
Predsa tak tárať človek nemôže len tak?! Musí to mať nejakú príčinu ??!!
Ale, "západ" sa svojich kolónií vzdal ! RF ľutuje, že zanikol ZSSR !!!!! A veľmi to Puťkovi trhá nervy ! Prečo asi ?
Panáčik, všetky krajiny išli ale dobrovoľne do zväzku s EU a NATO ??? Nemyslíš ???
Modrá je dobrá! No nevonia iba niekomu ! Každý môže hádať komu táto nevyhovuje.
Ja osobne modrú uznávam aj vo svojom šatníku. Rozhodne je krajšou než červená !
To nie je nič zvláštneho. Toto dokáže (občas) aj dobrý hráč v II. okresnej súťaži. Nie je to často zočiť, ale občas sa to stane.
Chválim prácu dobrých novinárov a aj pani Jančkárovú !!! Je to moje výsostné právo !
Dobrých nám treba!
Pozerať na prsty Mocipánov a Oligarchov !!! (Zemepánov sme zrušili ?)
Fico s Blahom to neubehá! Hahahaá ! Len aby teba netrafila Pepka ?!
Ste moc sebavedomí !!!! Dvanásť liet bez vojen a Covidu a furt ništ! A stále ništ ! Fico videl iba Matoviča, Kisku a Remišovú ! Na prácu mu vôbec nezostal čas !!!!
Jó! A ešte ho zaujímali parkety v Bonaparte !!!!!!!!!
Hnus je dnes ! Dr. Fico neznáša porážku !!! Nuž, zúfalo hľadá cestu späť ! A to mu má pomáhať prezidentka ?
A čo keby Dr. Fico presvedčil voličov svojím dokonalým vládnutím ?!!
Čo vy na to ??
fryfry, musíte sa zmieriť s prehrou ! Odveta bude v septembri ?! Chcete umelý trávnik? Škvára postačuje ?
Vyhráža sa iba slaboch ?!!
Odporúčame