Ukrajincov nepotešilo ani tohtoročné účtovanie
Môj príspevok s článkom nemá nič spoločné,pretože aj média čušia ako voš pod chrastou,ale musím sa zamyslieť nad skutočnosťou,že na Ukrajine bol zorganizovaný masový pochod oslavujúci Banderu,ako hrdinu za samostatnosť Ukrajiny.Toho Banderu,ktorý so svojími povstaleckými jednotkami bojoval s spolu s SS na strane Nemecka proti ZSSR.To akože v Namecku budú pochody za Hitlera,Na Slovensku za Tisu a Macha,Tuku"Kde sme sa to podporou Ukrajiny vlastne dostali? Do akého začarovaného kruhu,z ktorého je ťažko vycúvať.Na Slovensku zatvárame ľudí čo s humoru zdvihnú prvú ruku na pozdrav a tu hľa sme si zavreli huby?Kde sú aktivisti ľudských práv?Prečo neorganizujú demonštrácie,keď ich vedeli organizovať proti Činskej návšteve v BA?Keby si aspoň priznali svoje pokrytectvo v službách USA a proti záujmom Slovenska.