Naozaj to čo presadzujú cirkevné organizácie sú už vo svojej podstate hlúposťou a nespravodlivosťou voči žene.To,aby žena ktorá je znásilnená usopleným neprispôsobivým nemohla isť na interrupciu a potom celý život by sa mala dívať na svoju potupu je niečo čo s ľudskosťou nemá nič spoločné.Ani ja nie som za to,aby sa antikoncepcia riešila interrupciou,ale sú v živote ženy jej rodiny situácie,ktoré reálne bránia mať deti a to môžu byť aj okrem ekonomických situácii aj vážne zdravotné situácie.Spravidla len hlupák má vždy sklony situáciu neanalyzovať ale zakazovať všetko,pretože je to jednoduchšie pre hlúpe hlavy.


