V otázke potratov prevažuje liberálny názor
Kto je tá druhá strana?Muži čo sa ich to životne nedotýka?Už som to tu prečítal všetko a mám dojem že tu píšu ľudia ,ktorí týmto problémom neboli zaťažení,alebo ním ani nemôžu byť zaťažení.Napíšem jeden prípad,keď veľavážená poslankyňa EU svojho času za KDH a presadzujúca presne to čo väčšina tu,keď tento problém doľahol na jej dcéru okamžite utekala na interrupciu.Ja sa teda pýtam myslíte to čo tu píšete úprimne,alebo sa predvádzate naivnej humanite.Vy chcete aby ten čo nemá peniaze na to možnosť stratil a ten čo ich má si miesto na interrupciu nájde?Prajete si to,čo je v Irsku a v Poľsku.aj keď v Poľsku je čiastočne povolená? Že ženy ktoré na to nemajú zomierajú na nelegálnych interrupciach a tí čo ich majú cestujú tam,kde si to dovolia zaplatiť?Tomu chcete hovoriť sloboda?