Ja som len zvedavý koľko, platí Ukrajina Slovensku za tranzit plynu reverzom.Inak Ukrajina ešte EU narobí vrásky na čele.Politici EU robia hlúposti jedna za druhou .Gréckom to začalo a pokračuje to Ukrajinou a migrantmi .Toto zaťaženie EU bez problémov neunesie.Tí čo vedú EU nie sú odborníci ani politici ,ale hoštapleri a kolaboranti cudzích záujmov na úkor vlastného obyvateľstva.


