Ukrajina bude kupovať a za čo?Bude brať Pôžičky záp.bank a potom sa dostane presne tam kde sa dostalo Grécko.No a aby to nebol koniec tak bude ďalší euroval a zaplatíme to všetci,ale zarobia znova Nemecké a Francúzke banky ako po Grécku.Jednoducho sme sa dostali do zoskúpenia neokolonializmu čo dokumentuje aj rozdeľovanie migrantov.Najhoršie ale na celej veci je,že média na Slovensku nie sú na strane záujmov Slovenska,ale záujmov západných vlastníkov. No a už sa nie je potrebné zmieňovať o krokoch prezidenta,ktorý sa správa ako keby bol prezidentom Nemecka.Tá propaganda ktorá sa sústavne robí okolo migrantov,ako keby boli spasitelia Europy je toho dôkazom.


