Jaguar prinesie miliardy
Anton 10 ,Rezeš je vyfabrikovaný prípad Dzurindu.Za Rezeša manželke boli vyplácané dividendy v hodnote 12000 Sk do roka a div sa svet po Dzurindovej exekúcii nedostala ani korunu.Následne Mikloš predal 23% Pente,ktorá to okamžite využila a manželka obdržala list v ktorom stálo:Akcie majú hodnotu 83Sk dovtedy 740Sk a môžete ich predať Pente v tejto cene 83 Sk za akciu .V prípade že sa rozhodnete akcie nepredať,tak ich nesmiete predať nikomu.Kto dal Pente súhlas na to,aby takto konala voči minoritným vlastníkom akcii?Nebol to náhodou Mikloš?Takto sa správala dzurindova vláda.Rezeš mal úvery,za ktoré mu gerantoval štát a príchodom Dzurindu štát garancie zrušil a banky žiadali okamžite vrátenie úverov.Toto položili Rezeša a nie kradnutie.Zlodeji nastúpili až po Rezešovi.Za tej situácie by to položilo každého nie len Rezeša.Penta bola previazaná na Mikloša a preto sa jej v tej dobe podarilo sprivatizovať najluktratívnejšie spoločnosti ako distribúcia energii, SNP apod. To je pravda!!!