Nové penzie rastú viac ako staré. Zmení sa valorizácia?
Veľmi dobre napísané.Kaník rozvrátil dôchodky a vyrobil starodôchodcov a zasluhovych.Pritom ten zasluhovy neodviedol ani o korunu viac ale dôchodok mu poskočilo 100 Euro.Tým začala deformácia dôchodkov.no a k II:pilieru sa nie je potrebné ani vyjadrovať,pretože nasporené peniaze po 30 rokoch budú mať v podstate nulovú reálnu hodnotu,keď každý musel v zmluve podpísať,že DSS nezaručujú výnosy a teda ani žiadne nemusia poskytnúť.Ano Smer urobil jednu hlúposť a to ,že cigáń sa vyrovná s dôchokom človeku,ktorá odvádzal aj trojnásobok.Toto jediné nemožno Smeru odpustiť.Tie nožnice sa mali riešiť iným spôsobom.No a Slovenský dôchodca sa má v súčasnosti deliť zo svojou almužnou ešte aj s migrantmi?