Dnes sa opravujú domy a v tej dobe sa domy stavali,obchody máš plné,ale ke´d vidiš kupovať dve cibule,alebo 5 jablk aj to niečo hovorí,v tej dobe každý dostal byt a prácu a dnes o byte môže mladý človek len snívať a práca je tak ďaleko,že mu rozbije rodinu.V tej dobe ľudia žili kľudnejší a družnejším život ako dnes,pretože im nehrozi pobyt pod mostom,alebo skok z okna.v tej dobe kto na to mal mohol vyštudovať a dnes len ten čo má na to peniaze.Taká je skutočnosť a naozaj za 25 rokov sme sa ešte nedostali na úroveň HDP z r.1989,pretože to čo sa nerozkradlo sa muselo zlikvidovať,alebo predať na západ a dnes sme nájomníkmi v minulosti vo vlastnom dome .Naozaj nemáš čo chváliť a to,že sa 20% má dobre nie je merítko pre slušnú spoločnosť!


