Zeman má vo všetkom pravdu.Hlavne by sa mali zamyslieť tí,čo na Slovensku plakali nad zvyšovaním min.,mzdy.Pravda je taká,že čím nižšie mzdy tým nižšia spotreba a tým nižšia výroba a výsledok nezamestnanosť.Táto filozofia sa udomácnila u Slovenskej pravice. Slovensko 6iaľ má prezidenta,ktorý zdieľa názory ožobračovania občanov na úkor"šikovných podnikateľov".Ani jeden podnikateľ sám od seba ešte mzdu pracovníkom nezvýšil.V celej histórii kapitalizmu si jú museli zamestnanci vybojovať štrajkami.


