Re: to je stale malo
:-)))) naivita vladne svetom, ze EKONOM-ik - ved si uvedom, co rozpravas, nezijes v sklenenej vezi, aby si prave ty nebol jednym z nich ;-)
Re: to je stale malo
:-)))) naivita vladne svetom, ze EKONOM-ik - ved si uvedom, co rozpravas, nezijes v sklenenej vezi, aby si prave ty nebol jednym z nich ;-)
Re: blue insect
bolo na to 8 rokov a luda rozhodli, co si myslia o ktorej vlade - keby dzurinda bol taky dobry, stale je premierom vlady - chlapci, nezamienajte s demokraciu s pivnymi recami ;-)
Re: neobolševici vpred vzad ni krok
aha - takzwe politologia vynasli slovo neobolsevik - aby ovplyvnili masy - dobree - politologovia, ktori su navzajom prepojeni a dostovany z amickej kasy .......
chlapce, ked uz chces diskutovat, pouzivaj svoj mozog ;-D ;-D ;-D ;-D
Re: Naša vláda kradne vo dne v noci,
milasik moj - simonko - porovnaj si ceny plynu pred sprivatizovanim a dnes - potom sa lahko hovori, to iste lektrina - takze nemiesaj jablka s hruskami. ak by vtedy vlada najprv zvysila ceny za komodiutu - cena podniku by sa zvysila a statny rozpocet by sa tesil z vacsieho balika penaxi - popripade by vyslo najavo, ze neytreba predava
inak moj zaslepeny spoludiskutujuci - ktory "bl;bec" suhlasi nemat pravo rozhodovania a sucasne vlastnit 51
% spolocnosti - tak sa dokaze kazdy nabalit - nebolo to nahodou za dzurindovej vlady ?
Re: Naša vláda kradne vo dne v noci,
lemn la_fico cita ficove - my sledujeme dianie i v okolitych statoch
Re: ...
to mas pravdu, vsetky vlady sa potia, nezamestnanost stupa, spotreba klesa, podniky prehodnocuju svoje rozpocty a co mozu posuvaju na neskorsie v EU, USA a ci inde a za vsetko moze len a len slovenska vlada podla niektorych diskutujucich
Re: neobolševici vpred vzad ni krok
aha - aku bolsevicku vladu - mame tu bolsevikov - rozpravaj ;-D ;-D ;-D
Re: Naša vláda kradne vo dne v noci,
microglitch - to je mi ale schopnost dialogu - ano na copy paste sa nezvladne ;-D ;-D ;-D
Re: Vláda sa na mimoriadnom zasadnutí
ak je too tak, ty budes jeden z tych, co budu medzi piatimi ;-D ;-D ;-D
Re: nezamestnaní, voľte naďalej
no tak to nevyzera na spolupracu v boji s krizou - ved lahsie je najst nepriatela ako si sadnut a hladat riesenie ;-D ;-D ;-D
Re: tak skoro neklesne
len si nejako zabudol, ze expert klesol v dosledku krizy - nev dosledku odvodov a nakladv na racovnu silu - mesas jablcka s hruskami - treba najst pricinu a nie dosledky
Re: Nedá sa nič robiť
to as preto, ze NEEXISTUJE ziadna kriza ;-D ;-D ;-D ;-D
Re: odidenci
ping, ping - nie si jediny na svete - su i lepsi ako ty ;-D ;-D ;-D
Re: odidenci
S tym akcentom nesuhlasim - niektori ludia maju schopnost dokonale sa prisposobit a vyslovnosti v danej oblasti a tak ako rakuson vied podla prizvuku odhadnut, z ktorej casti Rakuska si, ked v tej zijes, tak sa Ti to moze stat, ze Ta nerospoznaju
Re: odidenci
Liberalka - davam Ti za pravdu - v podstate to vzy zavisi, ked ten clovek robi a co sa od neho ocakava. Neraz sa okrem odbornosti zdokonal i v dvoch cudzich jazykoch
Re: odidenci
Jokyi - predpokladam, ze podla seba sudis inych ;-D ;-D ;-D
Odporúčame