Neviem čo je horšie, hlupák s dobrým úmyslom, alebo odborník so zlým úmyslom. U toho hlupáka sa dá dúfať, že motyka vystrelí, ale keď si majster zločinec osedlá štát, tak je to tutovka.
Neviem čo je horšie, hlupák s dobrým úmyslom, alebo odborník so zlým úmyslom. U toho hlupáka sa dá dúfať, že motyka vystrelí, ale keď si majster zločinec osedlá štát, tak je to tutovka.
Ty si snáď uveril aj všetkým dielom majora Zemana. Tvoja diagnóza je jasná. Si chodiaca mŕtvola - občan, ktorý padol v hybridnej vojne, ktorú vedie rusko proti demokratickým krajinám sveta. Jednoducho zombie, čo uverilo rozprávkam, že za Putina budú lietať pečené krurence rovno do huby. Lenže za Putina žiadne pečené kurence nelietajú rovno do huby ani v rusku. Tam llietajú len povolávacie rozkazy a späť zinkové truhly.
Ešte k tomu prirátaj ďalšie tisíce týždňovkárov a ľudí na home office na Slovensku zamestnaní v zahraničí. Ešte jedny takéto voľby a čo obyvateľ Slovenska, to dôchodca. ...len kto bude potom platiť odvody a dane?
Dúfam aj ja že USA sú najmocnejšou krajinou sveta. Aby ňou zostali aj, budú musieť na sebe zapracovať. To je isté. Podobne ako EU. Prezidentské voľby, keď si volič vyberá z Bidena a Trumpa sú veľmi smutné kino. ...a to mi na Bidenovi vadí prevažne len ten jeho vysoký vek a slabá fyzická kondícia. Republikánska strana je dnes ten veľký problém. Dúfajme, že sa na horizonte objaví nový Ronald Reagan. Otec a syn Bushovi svojej strane moc nepomohli a korunu tomu celému nasadil Trump kolaboráciou s Putinom - 600mil dolárov na svoju kampaň z ruska prebral jeho syn v Trump tower od Natálie Veselnickej v Júni 2016. Amerika čelí rovnakému problému ako Slovensko. A tým je osprostievanie spoločnosti ako dôsledok pôsobenia ruskej hybridnej vojny, ktorú úrady dlhodobo ignorovali a dnes, ako sa momentálne zdá, je už takmer neskoro s tým niečo robiť. Budeme musieť padnúť na hubu, podobne ako na konci socializmu, aby sme sa konečne prebrali? Lenže kto nás zachráni, keď dnes treba zachraňovat aj USA?
Pelle s Ficom hrajú s nami hru na dobrého a zlého policajta. Idioti a masochisti volia Fica. Naivní hlupáci Pelleho. V skutočnosti je Pelle a Fico jedna a tá istá osoba => Brhel. ...aj keď dnes už Fico nie je žiadny nastrčený panák, ale plnohodnotný gauner zatiaľčo Pelle je len bábka.
Vyčkaj času, jak hus klasu.
Japonci majú dlhodobo dlh cez 200% HDP, lenže ich ekonomika, rovnako ako tá Nemecká, Francúzska a čiastočne aj Talianská, je domovská ekonomika pre obrovské nadnárodné korporácie a teda aj konečným prístavom ich ziskov. Náš malý prístav bude, v prípade problémov dávno, bez vody pokiaľ k nim budú ešte stále pritekať zisky. A problémy sú už tu! Nechci ma presvedčiť, že aj ty si jedným z tých jednoduchších občanov, čo žerú tie sprostosti čo do nás tlačí Fico, Danko, Uhrík a im podobní príživníci.
Ľúbivé divadielko pre zabrzdených občanov pokračuje. Boj s fantómovými nepriateľmi a riešenie neexistujúcich problémov uvoĺní prostriedky aby boli alokované tam, kde ich je treba. Do vybudovania Maginotovej línie proti spravodlivosti!
...lebo ruska vlada sa o svojich stará "prikladne", že? Putin, podobne ako Fico, naháňa všelijakých fantómových nepriateľov a rieši nexistujúce problémy pomocou divadielka pre zabrzdených, namiesto toho aby efektívne investoval štátne prostriedky na pozdvihnutie úrovne celej spoločnosti. Toto majú populisti, konšpirátori, skrachovaní komunisti a rádoby revolucionári spoločné.
Druhá najsilnejšia armáda na svete ani nemusela vstúpiť do konfrontácie s tou prvou najsilnejšou aj tak čelí existenčným problémom. To len na pripomenutie rozloženia síl. ...a to som zabudol spomenúť, že jej na hraniciach vyrástol ďalší, pomerne veľký problém, v podobe Poľska. Konfrontácia s NATO by bola obrovská mela, lenže rusko nemá ani toľko dronov koľko má NATO bojových lietadiel. Myslím, že by sa Putin mal prestať zbytočne špŕtať. V tejto disciplíne, ktorú si sám vybral, jednoducho zlyhal.
Lenze nam ich sem do BA nanominovali cezolati z celeho Slovenska.
Máš niečo proti Bratislave? My tu tie lietadlá s radosťou uvítame. Rozlohou tvorí Bratislavský samosprávny kraj 4,2% Slovenskej republiky ale vytvára 28,4% HDP Slovenska. Tak si uvedom, o koľko by si bol "bohatší" bez Bratislavy.
Vláda sa demoštratívne stará o dôchodcov. Mládež to tu balí a odchádza študovať, pracovať a žiť do zahraničia. Tak by sa mala postarať aby tí dôchodcovia nemuseli písať deťom a vnukom vianočné pohladnice do zahraničia v azbuke. Zdrastvujte uvažajemije čitateli gazety Pravda!
...zato ty neovládaš ani gramatiku. Prvý pád množného čísla vzor chlap sa na konci píše mäkké "i". Asi nám tu chceš naznačiť, že si tvrdÝ chlap, ale vypadá to tak, že si len trocha natvrdlý.
Čo by bolo dnes, keby rusi obsadili Kijev za 3dni? Blaha by nevešal na stenu Che Guevaru ale Putina! Ukrajina urobila celému svetu nezaplatiteľnú službu a preto si zaslúži náš obdiv a podporu.
Aká je logika v slovách tohoto pána maďarskeho ministra zahraničných vecí? No taká, že keď mu budú znásilnovať ženu, tak jej povie aby sa podvolila, lebo inak spôsobuje zbytočné násilie. Tak si on asi predstavuje zdravý rozum? To je dobrá sprostosť.
Milá pani, ja som sa tiež nevyliahol z vajca včera. Zažil som komunistov, roky 1968 a 1989, Mečiara a teraz trpím za Fica. Za to, že sa nemáme šancu dožiť normálneho štátu, za to vďačíme ľudskej sprostosti. Takej, ktorá sa v štátoch ako je Holandsko, nachádza na periférii spoločnosti, ale u nás riadi štát. Skúste si pozrieť pár dielov majora Zemana a tam presne uvidíte čo vám servíruje Fico. Prefarbenú realitu v ktorej sa pravda nenachádza. Na to sú komunisti majstri. Predstavte si ako by dopadli obhajcovia socializmu ako Blaha v roku 1989, keď si ľudia ešte dobre pamätali, čo tu stvárali komunisti ako Fico. Blaha by mesiac prijímal len kašovitú stravu.
The book includes elements of abuse, pedophilia, sexual assault, racism and incest, and has consistently been one of the most banned books in school districts across America.
Preto. ...a zakázali ju len školy aby to nečítali deti.
Ja ti klamať nebudem, ale rovno ti hovorím, že zvykaj si na rastlinnú potravu, lebo keď sa separujeme od civilizovaného medzinárodného spoločenstva a stratíme právo podielať sa na slobodnom trhu tovaru a práce, tak budeme jesť kôru zo stromov a korienky lesných bylín.
Odporúčame