Nuz,no... Keby sa Kotleba nevyhranoval tak proti Unii, a NATO, ale naopak spraval by sa ako pro atlanticky poskok Bruselu, som presvedceny, ze media by nas presvedcovali mily rastislav ze nieto demoratickejsej strany... Slovernska Narodna strana mala predsa v "tom minulom storoci" dost temnu minulost, a predsa ju Dankovi ziadne medium nepripomina... Preco? Odpoved je jednoducha: preto ze je proatlanticky, proeuropsky...


