Neverte mediálnym bludom. Ico bude rád, ak bez väčších problémov ujde od moci ! Ešte 7.
Luteran, Luteran, zda sa, ze si tazko chapavy, preto Ti to poviem po lopate: Dobu sustrov, ktori si konkurovali kazdy proti kazdemu, motajuc sa len okolo svojho verpanku, nahradila doba Batova, ktory si uvedomil ich nedostatky a a zavedenim pasovej vyroby podstatne zlacnil cenu topanok, preto mu sustri nestacili a zmohli sa len na zufale : Ludia Bata nie je boh... Tak aj Ty: "Fico bude rad, ak bez vacsich problemov ujde od moci". Fico je v pozicii Batu, ktory drobnych sustrov prevalcoval, pretoze bol schopnejsi ako ONI. Nezabudaj, ze aj Bata zacinal ako obycajny suster. Tak aj Fico: jeho strana tiez zacinala od spodu, nevysvysvihla sa hned hore. Podobne ako Bata u sustrov, aj on videl u ostatnych stran slabiny a vyuzil ich. To predsa jeho sikovnost, tu mu chces zazlievat? Potom by si musel preto odsudzovat i Batu, pretoze opozicne strany su v pozicii tych sustrov, ktory kazdy sa mota len okolo toho svojho verpanku a konkuruje jeden druhemu na jarmoku, ktory sa nazyva: Politicka scena.