v tvojom rozlete Ta musim trosku pribrzdit: deje sa tak pod taktovkou Komunistickej strany Ciny ktora ma stale v Cine zvrchovanu moc. Inak k tej tvoje vete ...SLOBODNA CINA... Hadam prijatelnejsie pre teba vy bolo : SLOBODNA CINA AKO POSKOK EKONOMICKY VYSPELEHO SVETA... Musim Ta zarmutit. Vyzera to v realite len ako zbozne prianie Teba a tebe podobnych...pravda vyzera byt taka, ze tym poskokom bude "ekonomicky vyspely svet". ved v praxi to uz aj tak je...


