Veď nech bojkotujú, aspoň nikde nepôjdu a bude svätý pokoj !
Svet sa z ich bojkotu určite nezblázni :-)))
Veď nech bojkotujú, aspoň nikde nepôjdu a bude svätý pokoj !
Svet sa z ich bojkotu určite nezblázni :-)))
Slovensko vyrába predmetnú muníciu, ak ju Ukrajina potrebuje, tak nech si ju kúpi ! O čom a v koho mene rokuje ten opičiak ?....to je už neskutočné, čo si dovoľuje !
Súkromné názory " kazateľa " :-))))
Dúfam, že sa nevracia na Slovensko, a hrdinsky bude na Ukrajine kázať aj naďalej.
Slovenská diplomacia...to je neskutočne divný spolok, kde tých " expertov " vyhrabali ?
Lajčák, Korčok, Káčer.....des a hrôza !
No škoda, že tá pani seniorka najprv nekontaktovala svoju dcéru.....
Ahoj :-) súhlasím
varím, pečiem, sledujem hokej.....mám proste nabitý piatoček :-)))
ten dotyčný má toho dosť za svojimi lopúchami aj z obdobia pred r. 2020....nikdy sa nemal stať ministrom, rovnako ako jeho " kamarát " Naď....no žiaľ voliči rozhodli ako rozhodli, a Slovensko na to doplatilo
Prestaň kecať, Zuzanka.....úradnícku vládu nikdy nevymenuješ.
A pokiaľ ide o Romanka, ten v minulosti manipuloval so všetkým, čo mu prišlo " pod ruky ".
Spravodajcovia vedia......
A čo si mal kúpiť domček s 10 árovou záhradkou ? :-)))
Mali ho zastreliť, a bolo by aspoň o jedného menej.....tých útokov bude pribúdať.
Potrebuje ich hlavne novinár, aby mal z čoho zaplatiť doučovanie zo slovenského jazyka !
Veľmi strohá, a zrejme aj tendenčne zameraná informácia. Tomu " napadnutému " sa asi nič nestalo, keď si začal nejakú osobu natáčať na mobil.....no v mediach sa z toho ihneď musí vyrobiť senzácia.
Politika nepatrí do športu, no ale v súčasnosti je to taký trend.....škoda Miro, že si taký bojko....škoda.
Bravóóó Líšky.....gratulujem :-)
Okrem zákonnej úpravy ochrany svedka vymedzenej v TP, máme aj Zákon č. 256/1998 Z. z., dotyčný svedok mal dostatok možnosti, aby sa údajne nemusel obávať.....to, že sa zrazu po 18 rokoch rozhodol vypovedať, dáva priestor na rôzne úvahy. Predpokladám, že obvinený ( z dôvodu rôznych okolností ) pôjde do väzby.
Stále však platí prezumpcia neviny.
6:1, 6:3.....chápem, že bola z tej prehry flustrovaná :-)))
Reakcia Ruska je oprávnená, k porušeniu medzivládnej dohody z r.1997 došlo.
Akékoľvek " emotívne " prejavy niektorých diskutujúcich sú irelevantné.
Odporúčame