Ponúkol Ti aj " teplý flek " , alebo to ešte nestačilo a budeš musieť urobiť ďalšie hlúposti, ktoré Slovensko absolútne nepotrebuje ?
Ponúkol Ti aj " teplý flek " , alebo to ešte nestačilo a budeš musieť urobiť ďalšie hlúposti, ktoré Slovensko absolútne nepotrebuje ?
"Preto vás dôrazne žiadame, aby ste v diskusiách vážili vaše vyjadrenia. Pri nerešpektovaní základov slušného ľudského správania sa budeme nútení zablokovať komentovanie pod príspevkom.
Buďte prosím v komentároch ohľaduplní, slušní, ľudskí. "
Vážená redakcia Pravdy.....prečo nedodržiavate svoje vlastné pravidla ?
Zase Kaštánek ?..... dlhy už vyrovnal ? :-)))
Zastávam názor, že informácie o samovraždách by nemali byť poskytované v mediach, tieto správy totiž môžu vyvolať ďalšie vlny samovrážd (tzv. Wertherov efekt).
Štatisticky sú iné krajiny na tom horšie ako Slovensko.
Smutné.....no v jeho veku je zrejme pobyt v Nepále dosť rizikový
tie Tvoje sprostosti ma nezaujímajú, tak už sa prestaň snažiť
Včera som fotila dúhu na oblohe.....škoda, že tento prírodný ( krásny ) úkaz je takto zneužívaný.
Je to tragédia.....no tie problémy v prominentnej rodine zrejme trvali dlhšie.
Klinická psychologička......tak jej reakcia ma dosť šokovala.
„Žiadame preto občanov o zvýšenú opatrnosť pri pohybe v prírode. V prípade potreby neváhajte kontaktovať políciu na čísle 158,“ dodali policajti.
.....odporúčanie " poďme na jahody " :-))))
Neprimerane vysoké sebavedomie.....a Klus " doklusal " :-))))
To sú SaS - kári......
Sloboda prejavu Ti prekáža ?
Skvelé výsledky :-)
Líšky to zvládli, a Košice detto....
Je to tak, či sa to niekomu páči alebo nepáči.
Postupne sa tie " americké názory " v Európe budú meniť, niet inej možnosti
Jaro....ty si už tak domotaný zo svojich klamstiev, že ani sám neviem, čo táraš :-)))
Zabúdaš, že na Slovensku sú aj ľudia, ktorí Tvojim klamstvám neveria.
Jano Pardavý bol šikovný hokejista, no v súčasnosti je mizerný tréner.....resp. inak " nemôže ". Takáč vletel do bránky a nohou okamžite posunul bránku....to nebola " nechcená náhoda ". Keď sme to videli, tak podľa nášho názoru mal byť uznaný technický gól, no ale rozhodca nariadil trestné, čo bolo samozrejme v poriadku.
Líškam silno držím palce, ale Slovan je Slovan.....takže to bude ešte veľmi zaujímavé.
ako vieš ? si ho ochutnal ? :-)))
tam som nikdy nebola, takže Ti budem asi veriť
od určitého času neznášam meno Igor....poprosím Ťa, aby si viac nereagoval
skús mi napísať kde nie sú resp. kde by som nemohla stretnúť poľského kšeftára.... :-))))
Slováci chcú mier, pokoj a kľud.....
Odporúčame