stavme sa ze russko sa vykasle na dalšieho svojho spojenca
stavme sa ze russko sa vykasle na dalšieho svojho spojenca
Keď teraz ficko odsudi utok bude za blbca pred Trumpom, ked ho neodsudi bude blbec pred svojim stadom dezolatov. Skratka bude blbec stale na vsetky svetove strany.
som zvedavy ako sa zachova Končita
si dokazes odporovat aj sam v jednej vete ty matikár
oslobodeni čurillovci si na teba posvietia
mangalica už robi zufalé kroky lebo citi svoj koniec
prezident Mieru
Som rad že budujeme kvalitnú Americko-Izraelskú PVO preverenu v boji
fico by mal konecne vypovedať DCA zmluvu, jaaaj ale to je fico čivava
este nevytiahol Iransku vlajočku?
Som za Mier! Iran by sa nemal braniť ❤️❤️❤️
smutny ficko by chcel tiež ale nevzali ho medzi velkych chlapcov
Janukovič, Lukašenko, Asad a Ajatollah budu teraz kavičkovat v Moskve
tieto jednoduché odfajče dezolatov milujem :)
ja som srdcom Poliak
Irán zasa len umelo vyvolava konflikt
dalsi russky spojenec v Osy zla zakňučí a stiahne chvostik
1. Ohrozenie právneho štátu
2. Konanie o porušení povinností (Infringement)
3. Zastavené platby z Plánu obnovy
Varovania Európskej komisie (EK) voči Slovensku sa vo februári 2026 vyostrili a sústredia sa najmä na tri kritické oblasti, ktoré môžu viesť k pozastaveniu platieb z fondov EÚ.
ani dobytie územia este neznamena ze ho udržíš, moji partizansky bratia na tom pracuju
Odporúčame