Irán a russko je jedna džihadisticka banda
Irán a russko je jedna džihadisticka banda
Ani náboj do Iranu!!!
nečudujme sa že naši nackovia podporuju mohamedánov, ved aj Kotlebovy zenu nakladá Egypťan
tradičná NEOKON hodnota
úzkoprsý Blboš este nevytiahol Iránsku vlajočku?
Neopedofili
prezident mieru Trump a jeho MEGA vazali orban s fickom ako, este nereagovali?
tradiční kozoeby zažiju stredovek
Iransky lud dokončí
Iran sa nema čoho bať, ma predsa prebájne sovietske zbrane
ty prorussky slnieckar
vojnový štváč Orban
celosvetova Os zla sa trhá
prví pôjdú ti co podpisali, chlastenci z ludu
kedze je DCA zmluva nevypovedana je nasou psov povinnosťou sa postaviť na obranu nášho spojenca USA
obavam sa ze teraz slovenskí chlapi budu musieť vstat od borovicky a rukovať do Iranu
MAGA spojenec ficko by sa mal pridať
tie ku.vy
dobre pohlavniček
tym som si istý
Odporúčame