malomocnosť russko ma dnes problém samo so sebou
malomocnosť russko ma dnes problém samo so sebou
tzv MEGA fas
mal by vypustiť holú bitchku Mieru
ďalši eliminovaný članok retaze Osy zla
ficotleby maju dvojitý kilometer, Izrael iba oslobodzuje svoje územia
Inak Mazák hnije vo väzeni za lúpež :)
Iran iba zbytocne predlžuje konflikt
Irán a russko je jedna džihadisticka banda
Ani náboj do Iranu!!!
nečudujme sa že naši nackovia podporuju mohamedánov, ved aj Kotlebovy zenu nakladá Egypťan
tradičná NEOKON hodnota
úzkoprsý Blboš este nevytiahol Iránsku vlajočku?
Neopedofili
prezident mieru Trump a jeho MEGA vazali orban s fickom ako, este nereagovali?
tradiční kozoeby zažiju stredovek
Iransky lud dokončí
Iran sa nema čoho bať, ma predsa prebájne sovietske zbrane
ty prorussky slnieckar
vojnový štváč Orban
celosvetova Os zla sa trhá
Odporúčame