ani dobytie územia este neznamena ze ho udržíš, moji partizansky bratia na tom pracuju
ani dobytie územia este neznamena ze ho udržíš, moji partizansky bratia na tom pracuju
a tako si žije zbohatlicka verchuška s milenkami
však kludne nech si to ficko opraví
Gluck to je ten čo ako prvy podpisal odmietnutie branit vlasť?
keď to je nerentabilny podnik tak to chce vlada dotovať pente, dobre to chapem?
este kolko Samsungov musi odist zo slovenska aby sme dosiahli životnu uroven Moldavska?
russ by si mal uz konecne priznať to fiasko na Ukrajine, klamať sa neda donekonecna
russ je slepá ulička evolucie
zostanu tu len podnikatelia čo budu zamestnavat za minimalku a este si budu môcť vyberať
Prvy tam už boli Američania, tak naco sa predbiehaju. Dôležitejšie je tam ako prvy vybudovať stanicu a to by zvladli aj roboty.
Tatári sú Potkanovou nočnou morou. Najväčšia partizánska jednotka rozvracia morálku russov. Len tak dalej bratia v zbroji.
Nikto nerieši druhý vyznamný front. Partizanska skupina Krymskych tatarov Ateš vyvolava u russkych generalov paranoju.
ani za Mečiara tu nebolo takto zle
čurillovci do prace, bude jej dosť aby sa vyčistil tento chliev
penťáčik fico to zapil kolou
Gluck by mal nosit bundu s nápisom „Debil som“.
az sem to komunisti zas dobudovali
Vždy, keď mohol, si kopol do slabšieho,“ spomínajú spolužiaci na „smeráckeho vlka“ Glücka
zasa nema ten slaby ekonom prachy?
zbity psik fico si robi kamosov kade chodi
Odporúčame