Zaostávanie s platmi a pada nam priemysel. Slovensko je premiantom v eurozóne v raste cien
Zaostávanie s platmi a pada nam priemysel. Slovensko je premiantom v eurozóne v raste cien
bez eurofondov by sme neopravili ani lavičku v parku a aj to predražime dvojnasobne aby bolo na Zderacke haciendy
suverenne sme chudaci parazitujuci na eurofondoch
citilo to cele slovensko rastom
dobre ty prorusske slniecko
nazov hotela dufam zostane zachovany na pocesť Ukrajinskych obrancov
ficzo je Topolčiansky maďar
Mali by sme pričlenit konecne po tisícročí útlaku Matru k Tatre a Fatre
vdaka bolsevikom sme sa stali chudobnou dierou európy, kedysi tiger je dnes mačaťom
neslovanské entity tu obhajujú madarsky revizionizmus a diktát
a ty si vymlety stupenec Horthyho a Tisa
Madarsko je umely štát, klin medzi slovanmi
Orban uz krochká ako zdochynajuce prasa
čina vyvaza deflaciu, rast za kazdu cenu spôsobuje klesanie cien ale aj ziskovost podnikov a ako bonus rast činskeho dlhu, nezamestnanosť a nizke platy
Orban sa môže s ficom postavit aj na hlavu a tlieskať ušami
na bielom konovi az do pekla
Hungaria nema v EU žiaden hlas
vláda kriminalnikov sa bojí basy a preto sa drží koryta zubami, nechtami
tá madarska mangalica nikoho nezaujíma
kohutik s russkou ropou vyschol na ficovej zlatej vani
Odporúčame