russko by sa malo postavit za svojho Iranskeho spojenca, ibaže by nie
russko by sa malo postavit za svojho Iranskeho spojenca, ibaže by nie
bol gymnazistom zvestovat ze im prežral buducnost
O epsteinovcov fico podozrivo mlčí
russ len bojuje za svoje konzervativne hodnoty: latrinu na dvore, plny horčičák vodky a misku zemiakov
russka profesionalna armada uz vykapala, to čo vidime na Ukrajine sú zombie čmobici
ficko suverenne stiahol chvostik a už mu zostali len horké sliny ktore pluje dookola
Polacte si bombicovci, Ukrajina sa nevzdá tak lahko russkemu agresorovi
russka verchuška skonči skokom z okna, do jedneho
Ukrajinu nejde poraziť vojensky
ficko svoju neschopnosť tentoraz nemôže zvaliť na Brusel, kedže tam išiel žobrať o pomoc
táto sk**vena zgerba, len citujem, vraj russká armada, by sa posrala keby zautočilo na nich NATO
ficovi a mimi šramovej nikdy
Len zaostalé Uhorsko
zasa si vypočujeme stokrat omielanu pesnicku lebo soroš, lebo Brusel, lebo Šimečkova manka a lebo Ukrajinci
Klamári, sku***syni a zbabelci - súčastny stav russkej armady
na DCA zmluvu sa už zabudlo, či ako?
ako ten Pokrovsk bombicovci?
dobre ty russké slniečko
Odporúčame