russ by utokom na NATO nepekne zakopol, to by nebol len PAT ako na Ukrajine ale rovno MAT
russ by utokom na NATO nepekne zakopol, to by nebol len PAT ako na Ukrajine ale rovno MAT
citím z teba to zúfalstvo
ja s F 16 nemam problem, su to vynikajuce stroje i ked F 35 by dnes bola lepšia
Kali je proamerickejší než byvala vlada
minister vojny na nákupoch v USA
rafineria Lukoilu v republike Komi a rafineria vedla Krasnodaru, to su dva krasne Ukrajinske zásahy, ale určite ma doplnite
Nemecko tvori štvrtinu HDP EU, a teda má pravo na líderstvo
dnes cely svet vidí ze russko krvaca a impérium nevie dobyť ani Donbas
no nebude russká ropa bombicovci, vase Lady Niva zostanu smädné
kúpim ti tri čierne ruže
aj na bombicovcov ako ty pride
pekne zhrnuté
neboj, ja som mlady a prežijem ťa
tento svet vidi hrdinstvo Ukrajiny, národ ktorý sa nemieni vzdať, nejde poraziť
prežije aj teba, kvety na hrobe odo mňa necakaj
priemerný russky nevolnik žije ako luníček a vzhliada k svojmu perešníčkovi v Kremli
Chruščovky vypadaju ako Lunik IX
Šminkovičová je miništrantka nekultúry
neviem čo sa babreme s tym prašivym russkom, veď Ukrajinci ich prášia, treba mu zasadiť ranu istoty
dúfam že prebehne proces ako s Tisom
Odporúčame