ficošík a Gajdošík rozkradli slovensko
ficošík a Gajdošík rozkradli slovensko
napriek konsolidacii sme na tom horšie a horšie
Na Polsko sme sa vzdy divali cez prsty a teraz tam maju nižšie ceny a vyššie platy
nakoniec tí naneschopnejší z vas vám budu vladnuť
Cena benzínu (Natural 95) v Poľsku sa vo februári 2026 pohybuje v priemere okolo 1,34 € – 1,36 € za liter, čo je o 10 centov menej ako u nás
bolsevici sa za pomoci fašistov budu chciet udržať pri moci a keď ich použijú tak sa ich zbavia
okrem sockárskeho Uhorska zvyšok europy nema problém
Maďarsko a Slovensko dokopy s 15 mil obyvatelmi si myslia že sa okolo nich točí svet alebo čo
socialistický skanzen Europa verzus kapitalistická čína
oriešok, to je niečo ako Armata len vo vzduchu, nie?
som za to aby sme si prešli greckou cestou
sockárske maďarsko a slovensko zasa nastrkujú paprče
viacej prace za menej penazí, Zderacky komunizmus s neľudskou tvarou
Chorvati povedali NIE, tak sa s tym uz zmierte bombicovci
skôr nepracujuci dôchodcovia sú príťažou
fickov kompas stroskotal
russko chcelo byt velmocou a skonči ako žumpa
Dezinformácie a propaganda su kamenom urazu russkej armady ktora uverila vo svoju neporazitelnost
respektujme Chorvatsky iny nazor
russky imperializmus je len lokalna hrozba, nič s čim si Ukrajina a Europa neporadi
Odporúčame