russa treba poraziť na hlavu, žiadne ústupky
russa treba poraziť na hlavu, žiadne ústupky
tak či onak, russofilné Uhorsko je v sračkách a môže žobrať v Bruseli o almužnu
Buď vykape russky narod alebo sa stiahne z Ukrajiny, je to jednoduche
v strednej Europe ako Polsko povie, tak bude
ficova politika sa už začina zhmotnovať v ekonomike
keby russ nevyvolal zbytočnu vojnu tak ropa tečie dodnes
Pokial russko nepristupi k mieru, tak ich zásobniky ropy a rafinerie budu pravidelnym terčom.
so Zderom k totalnej chudobe a nikdy inak
čo sa čertí russký nácek?
fašistickému russku nejde o mier, to by predposraty Potkan už kývol na stretnutie so Zelenskym
historicky je Moskva Ukrajinska dedina založena v bažinách, nevyhybajme sa tejto téme
Moskva využíva rokovania predovšetkým na presadzovanie zmiernenia sankcií. Ale však sankcie posilnuju wagnerovcov tvrdili :)
obidvaja su dobrí kandidati
bombicovec sa ako rozohnil
som za dokončenie integracie EU, lebo malé štaty nemaju v tomto svete svoje miesto
Kličko je pán, má peniaze a mohol žiť na západe ale radšej zostal a pomáha
keby sme zarabali tolko kolko česi alebo poliaci tak nežerieme odpad
keby PPA ficiny nerozkradli tak chováme viacej kvalitneho slovenskeho mäsa
Takze na Ukrajine je demokracia
Odporúčame