Ja len nechapem prečo si Rusky oligarchovia vratane Putina kupuju luxusné majetky, luxusné autá, ukladajú peniaze na ten zly zly zapad, prečo im nestačí volga a chata pri Moskve ???
Ja len nechapem prečo si Rusky oligarchovia vratane Putina kupuju luxusné majetky, luxusné autá, ukladajú peniaze na ten zly zly zapad, prečo im nestačí volga a chata pri Moskve ???
Parada, a udivuje ma neschopnosť Rusov bojovať par km od vlastných hranic, tankom došla nafta a municia , to je smiešne, logistika totálne zlyhala , to asi planoval sam Putin z Lavrovom a Lukasenko im radil, otrhany vojaci v deravých čižmách , a 30 ročné tanky , to je ta najsilnejsia armada na svete ???
A inak si už nahlásený , tak len tak ďalej, nech si pre Teba čím skôr prídu
Nech sa páči do vojny na Ukrajine padnúť za Putina, písaním hlúposti na Pravde mu nepomozes
Potkany chodia kanálmi nech sa páči
To je tá akože najsilnejšia armáda na svete ? otrhaný vojaci v deravých čižmách ktorým dochádza im nafta v 30 ročných tankoch pár km od vlastných hraníc, Putin musí zúriť ked to vidí celý svet
Nech sa poďakujú tomu potkanovi zalezenému v Kremli
To len Ty tu vypisuješ celé dni hlúposti, ale len kludne v tom pokračuj, tu si neškodný :-)
No darmo, tie staré 30+ ročné Ruské obrnené vozidlá sú pre moderné protitankové strely len ako hliníková plechovka, ak aj má vozidle reaktívny pancier, ten odolá prvej strele, ale o minútu ide druhá strela a je po tanku
To nie sú vojaci čo Putin ukazuje na prehliadkach, všetko nové krásne, toto je realita ruskej armády, 30 ročné tanky a deravé uniformy
Je mi ich ľúto, to sú tie elitné hrdinské vojská? deravé čižmy a pozošívané uniformy
Dnešní výslech zajatých ruských vojáků:
Nikdo z nás sem nechtěl jet. Ale řekli nám: "Je válka, když nepojedete, budete nepřáteli lidu". Tak jsme sem přijeli, demoralizovaní a neochotní. Jako "cannon fodder". Potrava pro děla ...
ŠOKUJÚCA spoveď ruského vojaka: Putin nás oklamal! O vojne nepadlo ani slovo, nechceli sme zabíjať
Nemaj strach na tú zastaralú Ruskú muníciu to bohato stačí, pozri z čím prišli Rusi
A dá sa ovládnuť 40 000 000 krajina zo 100 000 vojakmi ? navyše ked jej finančne pomáha a vyzbrojuje celý vyspelý svet ? to bude Rusov stáť obrovské miliardy a naopak o miliardy klesnú príjmy
Niektoré tam ani nedôjdu, dochádza im palivo a kazia sa po ceste, staré šroty
Rusi bojujú pár dní a už im dochádza palivo na ceste a blúdia po Ukrajine, zlá vizitka Ruského plánovania, to asi plánoval sám Putin, Ukrajinci zisťujú že prišli na 30 ročných zastaralých tankoch
Odporúčame