Sprostý si Ty, Rusi majú vlastný navigačný systém, len ten si nejako nerozumie z 30+ ročnými tankami
Sprostý si Ty, Rusi majú vlastný navigačný systém, len ten si nejako nerozumie z 30+ ročnými tankami
Tu si pozri tú modernú Ruskú armádu na Ukrajine, keby tam mohlo nabehnúť NATO ,tak je za pár dní po Rusoch
Ukrajinští vojáci se na sociálních sítích posmívají ruské vojenské technice, na záběrech ukazují, že Rusové v tancích nemají žádné GPS navigační systémy, ale orientují podle tištěných map.
Za tri dni o 4500 okupantov menej , len tak ďalej
Putin skončil, už klesol aj pod Kima, nikto vo svete sním nebude viac jednať
Hrdinskému Rusku už musia pomáhať aj čečenský moslimovia, smiešne :-)
Tak Putin povedal že je to mierová misia, tak je to mierová misia, vsjo jásno, začem búkvi
Ukrajinský systém protivzdušnej obrany zostrelil ruský Su-30SM
https://www.youtube.com/watch?v=zmJxVjgaX6Q&…
75 000 000 v prdeli :-)
Pomáha celá Európa, a tak je to správne, na Ruských okupantov platí jedine sila
A kde sú tí americký vojaci ? prezraď, a keby a tam aj boli tak tam boli zo súhlasom Ukrajiny, Rusov tam nikto nevolal
Ak Rusi zlikvidujú satelity USA , v tom momente budú aj bez svojich satelitov, to im je určite jasné
Aj Ruský vojak je len obyčajný človek,čo má rodinu, a deti, keď v Ruska vidia ako na Ukrajinu chodia nezmyselne umierať za Putina, nadšenie bojovať bude klesať a odpor k Putinovmu režimu narastať, to Putin veľmi dobre vie
Na obsadenie Československa potrebovali 500 000 vojakov a to vpadli nečakane, Československo sa vojensky nebránilo, nikto mu nepomáhal, na Ukrajine ich nie je ani štvrtina z toho, a Ukrajina bola pripravená, bráni sa, o pomáha jej celá EU a USA, čo Rusi čakali že budú za dva dni v Užhorode
Pomalosť ? za tri dni 3000 mŕtvych, viac ako 200 zajatých vojakov, lietadlo z výsadkármi zostrelené vo vzduchu, to je skôr nečakaná facka od Ukrajiny
Rusov nezaujíma bezcenné torzo jadrovej elektrárne, sú to také zadné dvierka, Černobyľ je najblbšie miesto kde budú vedie utekať nazad do Bieloruska
To je prezident, v prvej línii, nie ako ten ruský idiot, zalezený niekde v bunkri a núti ludi do vojny, ako Hitler, a tak aj skončí
Za jeden a pol dna prišli Rusi o 2800 vojakov a 500 kusov techniky , nič moc teda na zemi nedokázali, jedine strieľať z Bieloruska rakety po mestách im ide
Treba uznať že amíci mali pravdu, ked tvrdili že Rusko zaútočí, a treba Ukrajinu opustiť, tie Blahove a Ficove tlačovky ako sa smiali Američanom že nič nevedia, boli smiešne
Rusko zaberá šestinu sveta, nevie sa postarať ani o svoje územie, načo potrebujú ďalšie ?
Odporúčame