Kto má vyššiu šancu prežiť ? očkovaný alebo nezaočkovaný ? koho odpoja ?
Kto má vyššiu šancu prežiť ? očkovaný alebo nezaočkovaný ? koho odpoja ?
Lekári v posledných týždňoch rozprávajú o tom, že v nemocniciach už nemôžu na pľúcnu ventiláciu napojiť každého, kto to potrebuje, a musia vyberať pacientov s väčšou šancou prežiť.
Nemocnice dostali minulý týždeň odborné usmernenie, ako majú postupovať. Bodovací systém majú využiť v prípade nedostatku miest na umelých pľúcnych ventiláciách a na jednotkách intenzívnej starostlivosti. Keď pacientovi pridelia priveľa bodov a miest bude málo, nenapoja ho na na ventiláciu, ale presunú na paliatívnu či konzervatívnu starostlivosť s kyslíkom.
O napojení na umelú pľúcnu ventiláciu môžu rozhodnúť body. Ministerstvo spustilo triáž pacientov
Nedali sa zaočkovať ked bolo treba
Lebo u Vás je veľa pacientov už aj pri klávesniciach počítačov, aj Ty si jeden z nich
Sám veľký Putin ho zastavil telefonátom :-)
V ktorej z tých krajín bol komunizmus? Odpovedať si daj sám
Zdroj je niekde v statuse na FB, u Blboša Blahu
Ale však on to vie že je to tak, neverí ani sám tomu čo tu píše, on len proste potrebuje tvrdiť opak, lebo sa zaradil to tej skupiny ľudí čo si to vybrali
Ide aj "Poľskou" cestou, celé Poľsko je hore nohami pre smrť jednej ženy ktorej nedovolili interrupciu, ale že im denne zomiera 400-500 ľudí na COVID, to ich netrápi :-))
V článku sú čísla zo včera , Ty ukazuješ bohvie čo, stačí že jeden deň zomrie 100 ľudí, a už sa čísla menia, jedno je ale isté, zomierajú oveľa viac nezaočkovaný, to je jasné z každých čísel
Tak ho papaj koník , kto Ti v tom bráni
To je každému jasné že sa tak uvoľňujú lôžka v nemocniciach, a nie že sa toľko za deň vyliečilo, ak sa dostane nezaočkovaný vo vážnom stave do nemocnice, ten už veľkú šancu na prežitie nemá, určite neodpoja z ventilácie zaočkovaného ktorý má vyššiu šancu že to ešte "rozdýcha", už sa to opatrne zažína spomínať aj v médiách, ale v praxi to už funguje naplno, viem to z prvej ruky
Tu sú čísla z nemocníc, žiadne vládne čísla, a komu niekto pracuje v nemocnici tak Ti to potvrdí, mne v nemocnici pracuje dcéra tak viem z prvej ruky ako to tam vyzerá
Štát ušetrí na dôchodkoch, už to beriem tak, nedajú si povedať, tak nech znášajú následky
Iba 15,55 percenta z aktuálne hospitalizovaných je plne zaočkovaných.
To hovorí za všetko, vakcína funguje a nech si hlupáci šíria ďalej tie svoje nezmysly, a pchajú do seba liek pre kone
A čo je na tom klamstvo? za Fica ani raz mama nedostala taký
A len tak mimo témy, už vieme kde budeme parkovať tú protilietadlovú loď čo Slovensko kúpilo?
Odporúčame