Najviac testov vôbec odhalilo rekordných vyše 15-tisíc nakazených
Hrdý Slovenský antivaxeri, povedzme už dosť, vzoprime sa injekciám a farma biznisu, ako nám radí Fico, viete vôbec čo Vám pichá zubár za svinstvo ? že vraj anestéziu, ha, veď to má účinok sotva 2h, a chcú zato 10€, farma biznis jak sviňa, odmietnite to! nedovoľte to pichnúť ani Vašim deťom, ide to aj bez injekcie, a nedajte zarobiť kapitalistom, ideme do generálneho štrajku, kde sa bude tvrdo bojovať, nebudete sa predsa báť nejakého doktorka z klieštikmi a vŕtačkou