Už by hádam stačilo prehovárať na očkovanie, COVID si to zistí sám, a pretriedi to
Už by hádam stačilo prehovárať na očkovanie, COVID si to zistí sám, a pretriedi to
Netrep, dezoláti a tupelá sú taký ako Ty, tvoje názory Vás prezrádzajú
Tak len rýchlo ich treba vyliečiť, bude ich treba nahnať do prvej línie, a samozrejme rúška dole, na Ficov generálny štrajk , Brhel už štartuje autobusy
A vysvetli nám, ako to že kapitalistom v takom Rakúsku ,Nemecku, Švajčiarsku, Fínsku, Dánsku, Norsku, atd. všetko funguje ? a nielen zdravotníctvo, majú super cesty, školstvo, atd. nie práve preto že tam nikdy nevládli komunisti? kde len súdruhovia udelali chybu
Moja reč, pár € naviac nikoho nezabije
Takže žiadna tragédia, pár € naviac
Americká armáda je tam zo súhlasom tých štátov, čo sa o Rusoch povedať nedá, kto by chcel mať na svojom území Ruskú armádu? mne stačil rok 68
Už vidím ako nosíš vodu z 8 poschodia na parkovisko 500 metrov od činžiaku, ja radšej nastavím na nezávislom kúrení čas kedy sa má zapnúť, a sadnem do vykúreného auta
28 T, a čo to je ? jeden a pol kamióna železa planétu nezachráni
Do USA by som nemal ísť problém sa presťahovať, pracovať tam , a žiť, do Ruska ani za svet, kto z Vás hrdinov by tam chcel žiť? prečo tam nejdete
A že prečo potom stúpa počet hospitalizovaných očkovaných, pre takýchto kreténov
Vy tupci dezolátni, to nie je žiaden fajzer, vakcína sa volá Comirnaty, Pfizer je len farmaceutické spoločnosť, jedna z niekoľkých, ktoré sa na vývoji vakcíny podieľali, a konkrétne Pfizer vyrába tisíce liečiv ktoré každý deň užívate, aj Viagru , len tupé hoviadka to nevedia pochopiť, panátno Ty fajzer
IQ 88 nemáte Vy dvaja ani dohromady
No tak daj o koľko ich zvyšoval Fico, za tie roky ked vládol sám, a mohol dôchodky zvyšovať koľko len chcel, a mohol dať aj 13 aj 14 dôchodok, dal veľké H, on "rozdáva" len ked je v opozícii, a hlupáci mu to zasa zožerú
A nikde tu nevidím článok o Blbošovi Blahovi ako mu FB zmazal hoaxy, čo sa Pravda hanbí za svojich ľudí ?
Hviezda hlupákov, ako bol aj on
Odporúčame