Antivaxerom sa to všetko rúca ako domček z karát
Antivaxerom sa to všetko rúca ako domček z karát
Hrdý Slovenský antivaxeri, povedzme už dosť, vzoprime sa injekciám a farma biznisu, ako nám radí Fico, viete vôbec čo Vám pichá zubár za svinstvo ? že vraj anestéziu, ha, veď to má účinok sotva 2h, a chcú zato 10€, farma biznis jak sviňa, odmietnite to! nedovoľte to pichnúť ani Vašim deťom, ide to aj bez injekcie, a nedajte zarobiť kapitalistom, ideme do generálneho štrajku, kde sa bude tvrdo bojovať, nebudete sa predsa báť nejakého doktorka z klieštikmi a vŕtačkou
Hrdý Slovenský antivaxeri, povedzme už dosť, vzoprime sa injekciám a farma biznisu, ako nám radí Fico, viete vôbec čo Vám pichá zubár za svinstvo ? že vraj anestéziu, ha, veď to má účinok sotva 2h, a chcú zato 10€, farma biznis jak sviňa, odmietnite to! nedovoľte to pichnúť ani Vašim deťom, ide to aj bez injekcie, a nedajte zarobiť kapitalistom, ideme do generálneho štrajku, kde sa bude tvrdo bojovať, nebudete sa predsa báť nejakého doktorka z klieštikmi a vŕtačkou
Bože, však Ty si neukončil ani základnú školu, nevieš písať, a ideš tu mudrovať a očkovaní ?
Hrdý Slovenský antivaxeri, povedzme už dosť, vzoprime sa injekciám a farma biznisu, ako nám radí Fico, viete vôbec čo Vám pichá zubár za svinstvo ? že vraj anestéziu, ha, veď to má účinok sotva 2h, a chcú zato 10€, farma biznis jak sviňa, odmietnite to ide, nedovoľte to pichnúť ani Vašim deťom, ide to aj bez injekcie, a nedajte zarobiť kapitalistom, ideme do generálneho štrajku, kde sa bude tvrdo bojovať, nebudete sa predsa báť nejakého doktorka z klieštikmi a vŕtačkou
Od Ježiška, nie na Ježiška, Ty dement
Čo sprostí, čo sa môžu a nezaočkujú, nech nesú následky. Zvýši sa inteligenčná úroveň národa. Omladne populácia a ostanú voľné miesta pre očkovaných. Už v tom prestávam vidieť problém. Každý podľa nech sa zariadi podľa svojej hlavy a odvahy
Jedno slovo, aj v tom máš hrubicu, Ty génius
Rastie to, ale ľudia tu neumierajú, a neplnia nemocnice, ako Vám na Slovensku, Slovensko a Rumunsko je tu v mediach na porovnanie ako to dopadne ked sa ľudia nebudú očkovať
A nie je to náhodou preto, že v iných krajinných sa ľudia neboja očkovania, nemajú stovky mrtvych denne, a preplnene nemocnice
Dúfam že viac sa už Kotrbovci do parlamentu nedostanú, počúvať tie ich názory je katastrofa
Ledva ste ukončili základnú školu, neviete poriadne ani písať, ale idete tu mudrovať o vakcínach, o niečom o čom nemáte ani šajnu, ešte že Vám fungujú tie Americké GOOGLE prekladače, inak by ste vedeli prd, "Páni" vedci,
A koľko má Portugalsko mrtvych ? ak si frajer tak to sem napíš
Však chod do Maďarska tam Ti ten tvoj Sputnik pichnú, čo tu stále otravuješ
Zanedbateľné sumy
Na tvoje nezmysly sme tu už zvyknutý, tu už nikoho neohúriš
A okrem toho EU a USA má dohromady cca. 700 000 000 obyvateľov, Rusko 300 000 000, tak je jasné že EU a USA bude mať aj viac nakazených, ale v počte úmrtí je Rusko z náskokom vpredu
A že tak čítaš stránky písané Anglicky, a hádam im aj veríš ? prečo nečítaš len Ruské stránky? ten hnusný Americký GOOGLE Ti preloží aj také neboj :-)
Odporúčame