A čože čo pán Mikloš, už neplatí to čo ste tvrdili že stačí nekradnuť a včetko bude OK ??? toto dokazuje že sa bud až tak nekradlo alebo sa kradne dalej :-))
A čože čo pán Mikloš, už neplatí to čo ste tvrdili že stačí nekradnuť a včetko bude OK ??? toto dokazuje že sa bud až tak nekradlo alebo sa kradne dalej :-))
Skôr to bude že si si nemohol kúpiť hocikedy banány ,mandarínky,kivi,mango,atd.a teraz je lepšie lebo sú toho plné regále a ludia to kupujú po kilách denne že to tam nestíhajú dokladať :-))
Ináč tá fotka je pekne stará ,ja si síce pamätám 80 roky ale takéto rady tam neboli,vtedy tam chodievali aj dôchodcovia lebo mali bezplatne zuby ,dnes sú zuby u starších ludí luxus :-))
Bolo toho menej to je pravda ale bolo to chutnejšie ,tie šaláty čo boli vtedy som mal rád ,hlavne tresku a vlašský ,ked to kúpim teraz tak to nejako nejde od seba rozoznať všetko je to rovnaké nech sa to volá ako chce, cítiť v tom jedine nejakú majonézu,hamburger je hnus pár krát som si ho kúpil ked som bol hladný ale fuj ,nemám nejako dôveru k tomu mletému mäsu
Odporúčame