ZVS v podaní slovenskej armády bola organizovaná štátna šikana ktorá stála mladých mužov najlepšie 2 roky života. Praktický výsledok nula celá nič.
ZVS v podaní slovenskej armády bola organizovaná štátna šikana ktorá stála mladých mužov najlepšie 2 roky života. Praktický výsledok nula celá nič.
To je našťastie úplne irelevantné.
Nielen to, vyhlásil aj, že žiadna federalizácia nebude. Týmto v podstate odsabotoval celé mierové rozhovory.
Tak toto je pokrytectvo najhrubšieho zrna. LGBTI boli pred referendom v médiách takmer exkluzívne a ty tvrdíš, že sa "takmer nezapájali"?
Podľa mňa homosexuálna kominuta nič zvláštne nechce. Úchylnosti presadzuje len homoloby čo je ideologická bunka platená peniazmi USA, EU a Sorosa. Tieto dve skupiny treba jasne rozlišovať.
Neklamte, pani Slišková. Ústavný súd rozhodol, že referendum do ľudských práv nezasahuje.
Celá táto obludná kampaň mi pripomína rok 1998, keď nás médiá a mimovládky znechucovali voči referendu o privatizácii strategických podnikov. Národ sa nechal oklamať a vieme ako to dopadlo. NEUROBME TÚ ISTÚ CHYBU ZNOVU!
Takže ak nabudúce KDHák povie, že cestoviny sú dobré, tak ich prestaneš jesť?
Až na to, že modrý zlepenec mohol ožobráčiť Slovensko len vďaka tomu, že kvôli 50%-nému kvóru bolo neplatné referendum o (ne)privatizácii strategických podnikov!
Ak môže 13% ľudí zvoliť poslancov do europarlamentu, kde budú v ich mene schvaľovať X rokov smernice, potom prečo by nemohlo rovnakých 13% zodpovedať otázku v referende?
Veď ak ostatní k referendu neprídu, tak im je to zrejme jedno. Nech rozhodnú tí, ktorým to jedno nie je.
28 A pretože si nevedeli vážiť poznanie Boha, Boh ich vydal napospas ich zvrátenému zmýšľaniu, aby robili, čo sa nepatrí, 29 plných neprávosti, zloby, lakomstva, ničomnosti, plných závisti, vrážd, svárov, ľsti, zlomyseľnosti; sú klebetní, 30 utŕhačskí, nenávidia Boha, urážajú iných, sú pyšní, povyšujú sa, vymýšľajú zlo, neposlúchajú rodičov, 31 sú nerozumní, vierolomní, bezcitní a nemilosrdní. 32 Hoci dobre vedia o Božom ustanovení, že tí, čo robia také veci, zasluhujú si smrť, nielenže to sami robia, ale aj schvaľujú, keď to robia iní.
Koniec citátu.
Čo si kto robí doma je jeho vec a sám si za to nesie následky. Ale zverovať mu do výchovy dieťa je o niečom inom. Nikto nemá na dieťa "nárok" ani "právo". Práve naopak, dieťa má právo vyrastať v úplnej rodine.
Keď sa niekomu rozsype manželstvo, to sa žiaľ stane. Ale aby štát inštitucionalizoval dávanie detí do výchovy do nevyhovujúceho prostredia?
List apoštola Pavla Rímskym:
21 Hoci Boha poznali, neoslavovali ho ako Boha, ani mu nevzdávali vďaky; ale stratili sa vo svojich myšlienkach a ich nerozumné srdce sa zatemnilo. 22 Hovorili, že sú múdri, a stali sa hlupákmi. 23 Slávu nesmrteľného Boha zamenili za podoby zobrazujúce smrteľného človeka, vtáky, štvornožce a plazy. 24 Preto ich Boh vydal nečistote podľa žiadostí ich srdca; a tak hanobili svoje vlastné telá 25 tí, čo Božiu pravdu zamenili za lož, uctievali stvorenia a slúžili radšej im ako Stvoriteľovi, ktorý je zvelebený naveky. Amen. 26 Preto ich Boh vydal nehanebným náruživostiam. Ich ženy zamenili prirodzený styk za protiprirodzený. 27 A podobne aj muži zanechali prirodzený styk so ženou a zahoreli žiadostivosťou jeden k druhému: muži s mužmi páchali nehanebnosť. Tak si sami na sebe odniesli zaslúženú odplatu za svoje poblúdenie.
Vtedy nás s láskou prevzali demokrati a proces vyciciavania dostal novú kvalitatívnu úroveň.
Kedy budú vyšetrovať škandál s plošným odpočúvaním internetovej i hlasovej komunikácie všetkých našich občanov zo strany USA?
Skutoční odborníci varujú pred hrozným sociálnym experimentom gender ideológie, ktorá sa lobingom pretláča aj na Slovensku a mieri na naše deti!
Ktosi múdry raz povedal, že štát, ktorý má za priateľa USA, už nepotrebuje ani nepriateľa...
Ukrajina bola názorovo a politicky rozdelená vždy. A odkedy začala kyjevská banda vraždiť ľudí na východe z rasových dôvodov, tieto rozpory nabrali krvavú a nezvratnú podobu. Osud Ukrajiny bol spečatený dňom nacistického masakru v Odese.
Súdruh chcel asi povedať, že je dobrá okupácia a zlá okupácia. Ktorá je ktorá, rozhodne aktuálne politbyro a pisálkovia sa pružne prispôsobia novým manuálom :-)
Toľko žlče v jednom blogu, to som už dávno nevidel.
Obávam sa, že aj keby na to mali vojensky, nemajú na to politicky. Oni majú dosť problémov na vlastnom území a musia si budovať štátnosť a politický systém aby mohli zabezpečiť životné podmienky pre svojich obyvateľov. Snažiť sa ešte ovládnuť aj Ukrajinu prehnitú korupciou, americkými mimovládkami, oligarchiou a fašistami, to je nad ich sily. Je to nad sily kohokoľvek. To si budú musieť Ukrajinci vyriešiť sami, po tom čo okúsia bič Bruselu a MMF (ako my).
Hlavne že EURO lieta v oblakoch. Ak to takto pôjde ďalej, do týždňa padne na úroveň dolára a nie je záruka že sa zastaví.
Hej, zapad zastavoval krviprelievanie tak, že posielal mudžahedínom peniaze a zbrane. Všetci, čo nenávideli Assada, dostali podporu. Výsledok - za 3 roky 400000 mŕtvych a kvitnúci ISIL. Fakt účinný mierový proces.
A mohli by sme pokračovať. Afganistan ("Trvalá sloboda"), Irak, Líbya. Kam stúpi noha vólstrítu, tam tráva neporastie. A to hovoríme len o tomto desaťročí.
Odporúčame